Şifre Yenileme!

Üye Ol

01

KAYHAN ŞEKER

Eşim babaannesi (6 kızlar) Hanya mübadili, 7 yıldır Küçükkuyu`daki yazlığımıza geliyoruz ve zeytinyağı cennetinde birçok firmadan zeytinyağı denedik ve en iyisi olduğuna karar verdiğimiz firmanız ürünlerini lezzetle tüketiyoruz. Sadece zeytinyağınız değil kırma yeşil zeytininiz ve katkısız leziz reçelleriniz de harika. Yazın gelirken aldıklarımız bittiğinde sipariş ile getirtiyoruz. Elinize sağlık..
02

ŞULE ALAYBEYOĞLU

Sizinle en kısa zamanda dostlarımdan duyduğum güvenli sözler nedeniyle alışveriş yapacağım. Yıllarca sursun istiyorum inşallah iyi anlaşırız.
03

FATİH AYIK

Merhaba firmanızı bir arkadaş vasıtası ile öğrendim ve araştırmaya başladım meğer ne kötü yağlarla besleniyormuşuz. Birkaç arkadaş toplanarak sipariş vermek istiyoruz. İstanbul’da yaşıyoruz yaklaşık 25-30 lt zeytinyağı bunun yanında zeytin ve sabun çeşitlerinizden alacağız yardımcı olabilir misiniz?
04

TUFAN ERDEM

Ürünlerinizi inceliyor ve yorumları okuyorum, hepsi güzel bu zamanda güvenle yiyebilecek az ürün kaldı 3 kg kahvaltılık zeytininizi denemek isterim tabii ben zeytinlerin çekirdeğini çıkarmam bunda bir zarar yoktur herhalde:)) işlerinizde başarılar dilerim.