Şifre Yenileme!

Üye Ol

60 Yıllık Gelenek

Damlıca, zeytin ve zeytinyağı ürünleri ile ilgili tescilli ticari bir markadır. Yunanistan ile Türkiye arasında yapılan mübadelede Girit’ten göçerek Küçükkuyu’ya yerleşen ve Girit’ten ülkemize getirdikleri deneyimler ile 60 yıldan beri zeytin ve zeytinyağı üretimi ile uğraşan Ok Ailesi gerek zeytin tarlalarının itinalı bakımı gerekse bu tarlalardan elde edilen ürünlerin üretim süreçlerindeki tecrübesi ve özellikle hijyene gösterdiği itina ile haklı bir üne sahip olmuştur. Şirketin 1986 yılında kurulması ile kurumsallaşma yolunda ilk adımı atan firmamız, zeytin ve türevleri için seçilen Damlıca markasını, Türk Patent Enstitüsü’ne tescil ettirerek güvenirliğini ve kalitesini de onaylatmıştır.

Sağlıklı Ürün

Hijyen koşullarında paketlenen ailenize ve sevdiklerinize ikram edebileceğiniz zeytin ve zeytinyağları.

Doğal Zeytin

Doğada özenle yetiştirilen toprağın tüm minerallerini alan zeytin ve zeytin ürünleri.

60 Yıllık Tecrübe

Gıda sektöründe öncü kuruluş olmasının sebebini taze, kaliteli ürünlerine ve memnun müşteri kitlesine borçludur.

Kolay Alışveriş

Damlıca, teknoloji sayesinde zeytin ve zeytinyağları gibi geniş ürün yelpazesini internet mağazasında satışa sunuyor.

Damlıca Naturel

Mehmet Ok ve ailesi 5 kuşaktır zeytin ağacıyla paylaştıkları bu sırrı ve aşkı hala yaşayıp korumaktadırlar.Hijyenik koşullarda ürettiği emsalsiz nefasetteki sızma zeytinyağları ve yeşil, siyah zeytin çeşitleri, saf zeytinyağı sabunları ile bölgede haklı bir üne sahip olan Ok Ailesi; tescilli Damlıca markası ile doğal sağlığı size sunuyor

Kaliteli ve Hijyenik Zeytin

Yetiştirilen her bir zeytin ağacından, üretilen zeytin yağına kadar her aşamada güven. Çeşitli testlerden geçerek sofralarınızda buluşuyor.